sobota, 21 listopada 2009
Liber Liber na falach eteru
Dzisiaj nasze miasteczko gościło ekipę Radia Lublin, która realizowała trzygodzinny program na żywo, prosto spod Bychawskiego Centrum Kultury. Wśród zaproszonych do wypowiedzi na antenie mieszkańców Bychawy, nie mogło zabraknąć i nas! Mieliśmy okazję zaprezentować działalność naszego Stowarzyszenia, a także opowiedzieć o celach, marzeniach i planach na przyszłość.

11:05, liber.liber , media
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 06 lipca 2009
Refleksja na temat "Wakacyjnych Spotkań" w TVP3...

21 czerwca w Bychawie ekipa TVP3 kręciła program z serii "Wakacyjne Spotkania". Nasze Stowarzyszenie zaangażowało sie w tą akcję organizacją biegu charytatywnego dla Jasia Barszcza. Pisaliśmy już o tym na blogu dlatego sam bieg pozostawmy - obejrzeć go można poniżej. Wiele osób opluło TVP za sposób realizacji - ciężko nam się w tej kwestii wypowiedzieć ponieważ nikt z nas nie jest fachowcem w dziedzinie montażu. Fakt że zapewne mogli lepiej...my też mogliśmy wiele rzeczy lepiej. Jest jak jest. Tragedii nie ma. No może poza jednym momentem... tak kretyńskim że przemilczenie go byłoby niehumanitarne wręcz ;) Post ten jest dedykowany koledze który ubijał masło w centrum miasta. Pewien nowożytny filozof powiedział że na świecie nie może przeboleć tylko dwóch rzeczy - faszyzmu i braku dobrego smaku, gustu. Wypowiedź o "lamach" i "ziomkach" była nie tylko kompromitacją samego mówcy ale i całej bychawskiej młodzieży do której jeszcze się zaliczamy. Mozna by jeszcze wiele rzeczy tu napisać ale my wiemy że czasem milczenie jest złotem i jeśli się nie ma czegoś sensownego do powiedzenia - lepiej nie mówic nic. To naprawdę żaden wstyd...

19:46, liber.liber , media
Link Komentarze (2) »
środa, 15 kwietnia 2009
Napisano o nas

Napisano o nas w przedświątecznym numerze "Głosu Ziemi Bychawskiej". I to w aż dwóch artykułach! Teksty do przeczytania tutaj:

http://www.bychawa.pl/gazeta/2009-04-8_GZB_nr205_2.pdf

22:15, liber.liber , media
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 11 grudnia 2008
Piszą o nas!

Jeszcze na dobre nie zaczęliśmy działalności, a już jesteśmy obecni w lokalnych mediach. Artykuł w grudniowym numerze "Głosu Ziemi Bychawskiej" można przeczytać tutaj:

http://www.bychawa.pl/gazeta/2008-12-10_GZB_nr202_8.pdf

20:32, liber.liber , media
Link Dodaj komentarz »