Kategorie: Wszystkie | akcje | dla dzieci | koncerty, imprezy | kulturalnie | media | o nas | zapowiedzi
RSS
sobota, 21 listopada 2009
29.11.2009 - I REFUSE (Iłża), BIMBEER (Lubartów), BASINET (Baranów), ONE DAY RISE (Lublin) i REARRANGE (Biłgoraj)

Zapraszamy na koncert z okazji naszych pierwszych urodzin. Będzie torcik, pankowy wąż i inne liczne atrakcje! :) Biłorajski Rearrange poleca swoje nowe CD, które będzie można kupić. Serdeczne dzięki dla firmy GLOBAL DRUK z Lublina za zasponsorowanie plakatów.


wtorek, 21 lipca 2009
Biłgorajski wieczór w Bychawie!

Koncert jak zawsze z dużym poślizgiem ale warto było bo Shame Yourself i Rearrange sroce spod ogona nie wypadli! Jak zawsze u nas zabawa, energia i litry potu. Nie zabrakło tradycyjnego już pankowego wężyka jak widać na zdjęciach :) Czuwajcie bo już niedługo następny koncert!

Wielkie dzięki dla kapel ale też dla reszty załogi z Biłgoraja - nie zapomnimy Wam tego ;)

środa, 01 lipca 2009
SKA PARTY w NoName ! (03.07.2009)

Były dwa udane rokowiska - pora lekko zmienic klimat. Tym razem zapraszamy na melodyjne skoczne SKA i transujące Reggae! Wejście oczywiście za darmo! ZAPRASZAMY!

poniedziałek, 22 czerwca 2009
Koncert #2 relacja!

Tym razem poszło wszystko zgodnie z planem. Panująca atmosfera sprawiła, że uniknęliśmy wszelkich nieporozumień.

START po 20.00!

Pierwszy występ zespołu Reptilion utkwi wszystkim w pamięci. Repertuar oraz podejście do muzyki przeniosło nas w młodzieńcze lata (choć nadal jesteśmy młodzi!!!), gdy poznawaliśmy pierwsze dźwięki dobrego grania. Cieszy nas fakt, że młodsze pokolenie z zapałem potrafi się poddać pasji tworzenia, która wypełnia ich wolny czas. Oby tak dalej!!

Następnie przyszedł moment na mocniejsze uderzenie. Set jaki nam zaserwował Burning November postawił większość publiki na nogi, a pogo na One Day Rise było jak za złotych lat Jarocina ;)

A tak to wyglądało i brzmiało:

sobota, 06 czerwca 2009
...I PO KONCERCIE...

Tak było. Było dobrze a nawet bardzo. Fakt że pozostaje wiele do zrobienia tak żeby w przyszłości było bardziej profesjonalnie. Pierwsza lekcja odrobiona. Prawie dwugodzinny poślizg i kłótnie z przewrażliwionym właścicielem który nie rozumie wogóle tego typu koncertów ale stara się jak najwięcej namieszac i byc widocznym. Muzycznie niech każdy sobie powie jak było. Zwłaszcza Hulk Hogan zyskał tego wieczoru wielu "fanów" :) Ale i Drip Of Lies wbiło w ścianę energią. Do zobaczenia na następnych koncertach ;)

wtorek, 31 marca 2009
NOCNE ROKOWISKO

27 marca po wielu rozterkach organizacyjnych i grze nerwów do ostatniej chwili odbyło się Rokowisko w pubie NoName. Tym samym po wielu, wielu latach ta tradycja powróciła do naszego miasta! I był to powrót naprawdę mocny! Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim którzy przyszli i bawili się z nami przy dźwiękach, które w Bychawskich barach nigdy sie nie pojawiają. Dzięki za miłe słowa i wyrazy poparcia - to naprawdę miód w nasze serca i motywacja na przyszłość. Do zobaczenia niedługo na kolejnych Bychawskich Rokowiskach!

wtorek, 06 stycznia 2009
Stowarzyszenie wspólnie wita Nowy Rok

Po przerwie świątecznej czas powrócić do codziennych obowiązków. Pamiętajmy jednak, że ten okres, to nie tylko noworoczne postanowienia i praca nad sobą, ale także karnawał! Członkowie i sympatycy naszego stowarzyszenia rozpoczęli go bardzo hucznie  zabawą sylwestrową w konwencji balu przebierańców. O tym, jak było wesoło i kolorowo, niech świadczy relacja fotograficzna. Dla nas najważniejszym jest fakt, iż Nowy Rok rozpoczęliśmy wspólnie - to dla nas dobra wróżba na przyszłosć. Oby ten kolektyw trzymał się razem przez cały 2009 rok i dłużej! Szczęśliwego Nowego Roku!