wtorek, 21 lipca 2009
Biłgorajski wieczór w Bychawie!

Koncert jak zawsze z dużym poślizgiem ale warto było bo Shame Yourself i Rearrange sroce spod ogona nie wypadli! Jak zawsze u nas zabawa, energia i litry potu. Nie zabrakło tradycyjnego już pankowego wężyka jak widać na zdjęciach :) Czuwajcie bo już niedługo następny koncert!

Wielkie dzięki dla kapel ale też dla reszty załogi z Biłgoraja - nie zapomnimy Wam tego ;)

czwartek, 09 lipca 2009
REARRANGE + SHAME YOURSELF + REPTILION w NoName 17 lipca!!!

Nie dajemy Wam długo czekać na następny koncert. Po blisko 5 latach przerwy Rearrange znów w Bychawie! Na deser proponujemy pomachac włosami na Shame Yourself i zobaczyć młodą krew bychawskiej sceny - Reptilion. Oi!

12:33, liber.liber , zapowiedzi
Link Komentarze (7) »
poniedziałek, 06 lipca 2009
Refleksja na temat "Wakacyjnych Spotkań" w TVP3...

21 czerwca w Bychawie ekipa TVP3 kręciła program z serii "Wakacyjne Spotkania". Nasze Stowarzyszenie zaangażowało sie w tą akcję organizacją biegu charytatywnego dla Jasia Barszcza. Pisaliśmy już o tym na blogu dlatego sam bieg pozostawmy - obejrzeć go można poniżej. Wiele osób opluło TVP za sposób realizacji - ciężko nam się w tej kwestii wypowiedzieć ponieważ nikt z nas nie jest fachowcem w dziedzinie montażu. Fakt że zapewne mogli lepiej...my też mogliśmy wiele rzeczy lepiej. Jest jak jest. Tragedii nie ma. No może poza jednym momentem... tak kretyńskim że przemilczenie go byłoby niehumanitarne wręcz ;) Post ten jest dedykowany koledze który ubijał masło w centrum miasta. Pewien nowożytny filozof powiedział że na świecie nie może przeboleć tylko dwóch rzeczy - faszyzmu i braku dobrego smaku, gustu. Wypowiedź o "lamach" i "ziomkach" była nie tylko kompromitacją samego mówcy ale i całej bychawskiej młodzieży do której jeszcze się zaliczamy. Mozna by jeszcze wiele rzeczy tu napisać ale my wiemy że czasem milczenie jest złotem i jeśli się nie ma czegoś sensownego do powiedzenia - lepiej nie mówic nic. To naprawdę żaden wstyd...

19:46, liber.liber , media
Link Komentarze (2) »
środa, 01 lipca 2009
SKA PARTY w NoName ! (03.07.2009)

Były dwa udane rokowiska - pora lekko zmienic klimat. Tym razem zapraszamy na melodyjne skoczne SKA i transujące Reggae! Wejście oczywiście za darmo! ZAPRASZAMY!