środa, 23 grudnia 2009
Wesołych Świąt!Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt Bożego Narodzenia
spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym
oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Życzy cała załoga "Liber Liber"
23:27, liber.liber
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 17 grudnia 2009
Konkurs BTR - wyniki
Co prawda to nie my wygraliśmy konkurs ogłoszony niedawno przez Bychawskie Towarzystwo Regionalne - dzieciaki z okolicznych szkół okazały się bezkonkurencyjne! - ale i tak cieszymy się z nagrody pocieszenia, jaką jest album "Bychawa i okolice w grafice i fotografii" (jest możliwość zakupu albumów w bibliotece publicznej). Poza tym dostaliśmy także dyplom z podziękowaniami za udział w konkursie:

poniedziałek, 14 grudnia 2009
Strategiczna integracja w Kazimierzu Dolnym
W dniach 10-11 grudnia odbyły się w Kazimierzu Dolnym warsztaty podsumowujące projekt "Równy Trzeci Sektor II" realizowany przez Fundację Aktywności Obywatelskiej. Jako, że od początku trwania projektu byliśmy jego aktywnymi uczestnikami (szkolenia, wizyty studyjne, udział w filmie - wkrótce napiszemy o tym więcej...), dostaliśmy zaproszenie dla trzech osób na wyjazd do Kazimierza.

To były niezapomniane dwa dni. Intensywne warsztaty zdecydowanie były najlepszymi, w jakich dotychczas mieliśmy okazję uczestniczyć. Uczyliśmy się planować długofalową strategię rozwoju organizacji; zdobytą wiedzę i doświadczenie zamierzamy spożytkować, aby łatwiej było rozwijać się w pożądanym kierunku.

Lecz nie tylko praca - drugim ważnym elementem wyjazdu była integracja z innymi organizacjami pozarządowymi Lubelszczyzny. Tutaj nie będziemy się szczególnie rozpisywać, jednak proszę nam wierzyć na słowo, że integracja była niesłychanie owocna ;) Szczególne pozdrowienia należą się Fundacji Dar i Nadzieja z Lublina. Dzięki za "klawy" wieczór ;)23:02, liber.liber , o nas
Link Komentarze (6) »
środa, 09 grudnia 2009
Relacja z pokazu slajdów
Zorganizowany przez nas ostatnio pokaz bajek wyświetlanych z archaicznego projektora okazał się niesamowitym sukcesem. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania. Okazało się, że magia slajdów jest ponadczasowa - zachwycały się nimi dzieci w PRL-u, zachwyciły się też dzieci współczesne, wychowane na pokemonach i komputerach. To dla nas znak, że koniecznie musimy pokaz bajek powtórzyć!


21:45, liber.liber , dla dzieci
Link Komentarze (3) »
wtorek, 01 grudnia 2009
DLA DZIECI: bajki z rzutnika!


Już 4 grudnia (najbliższy piątek) zapraszamy  na prawdziwie wyjątkowy wieczór. Przeniesiemy się w czasy PRL-u, kiedy to rzutnik i wyświetlane na ścianie slajdy gromadziły wszystkie dzieci z sąsiedztwa. Przypomnimy ten magiczny rytuał wyświetlania bajek...

Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców!

piątek, godz. 17:30, Bychawskie Centrum Kultury

WSTĘP WOLNY!

dla dzieci przewidziany poczęstunek

Ta akcja oraz koncert kilka dni temu odbyły się
 pod patronatem honorowym firmy Global Druk z Lublina.
Wielkie im dzięki za wsparcie oraz druk plakatów.
Czasem wydaje się nam że punkt xero to miejsce,
 gdzie się wchodzi, wychodzi i zapomina.
Bo tak jest, ale nie tam. Jeśli oprócz tego po co
przychodzisz chcesz też miłej atmosfery-leć do nich.
Tak naprawdę to brakuje tam tylko piwa.
 Wszystko inne załatwisz z uśmiechem.

22:32, liber.liber , dla dzieci
Link Komentarze (1) »