wtorek, 23 lutego 2010
II pokaz bajek-jak było.

Nic dodać, nic ująć. I znowu pełna sala, znowu ekran na ścianie, na środku sali światło wydostające się z rosyjskiego rzutnika obsługiwanego przez Tomka i znowu uśmiech dzieciaków.

Motyw przewodni wieczoru: bajki o zwierzętach = bajki z morałem.

Czyżby taką formę bajek dzieci wolą bardziej od prezentowanych w telewizji?

Co raz bardziej utwierdzamy się w przekonaniu, że tak. Że nawet ‘srogi tata koziołek’ potrafi rozbawić maluchy jak i ich opiekunów, którzy jako duże dzieciaki „bawią się” w wychowanie tych pierwszych.

Pytanie Oli: Czy chcecie iść do domu na dobranockę?

Odpowiedź dzieci: Nieeeeeeeeeeeeee

Pytanie dzieci: Kiedy następny pokaz?

Nasza odpowiedź: Czuwajcie!!

14:26, liber.liber
Link Komentarze (1) »
piątek, 19 lutego 2010
26.02 : MASZYNY I MOTYLE + DIARY OF SORROW W EUPHORII !
Nowy lokal, nowi właściciele i pierwszy koncert w Clubie Euphoria (ex NoName) już 26 lutego. Zagrają Diary Of Sorrow z Biłgoraja (www.myspace.com/diaryofsorrowband) i Maszyny i Motyle z Warki (www.myspace.com/maszynyimotyle). Warto przyjść!


16:09, liber.liber
Link Dodaj komentarz »
środa, 17 lutego 2010
II POKAZ BAJEK Z RZUTNIKA (19.02.2010)
Cyfrowe animacje, nowoczesna technika - tak wyglądają bajki XXI wieku. Ale czy nie warto czasem sięgnąć po stare, sprawdzone i magiczne bajki z radzieckiego rzutnika? Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci (i rodziców) na drugi taki pokaz do Bychawskiego Centrum Kultury w Bychawie dnia 19.02.2010 roku (godz. 18:00).Po raz kolejny wielkie dzięki dla firmy GLOBAL DRUK z Lublina za wydrukowanie plakatów. Tam wydrukujesz, skopiujesz, zrobisz pieczątkę, oprawisz książkę, zrobisz zaproszenia i ogrzejesz się zimową porą w miłej atmosferze.
My wiemy dlaczego jest na świecie tak mało egzemplarzy Biblii Gutenberga! Bo jej nie drukował w Global Druku :)
 
01:03, liber.liber
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 lutego 2010
1% dla Jasia
Pamiętacie naszą akcję z czerwca 2009, kiedy to wzywaliśmy Bychawian do wzięcia udziału w charytatywnym biegu dla Jasia Barszcza? Tym razem apelujemy o przekazanie 1% na rzecz leczenia chłopca. Jak to zrobić? Dowiedzą się Państwo odwiedzając stronę Jasia:
 
www.jasiobarszcz.pl
14:54, liber.liber , akcje
Link Dodaj komentarz »