Blog > Komentarze do wpisu
Strategiczna integracja w Kazimierzu Dolnym
W dniach 10-11 grudnia odbyły się w Kazimierzu Dolnym warsztaty podsumowujące projekt "Równy Trzeci Sektor II" realizowany przez Fundację Aktywności Obywatelskiej. Jako, że od początku trwania projektu byliśmy jego aktywnymi uczestnikami (szkolenia, wizyty studyjne, udział w filmie - wkrótce napiszemy o tym więcej...), dostaliśmy zaproszenie dla trzech osób na wyjazd do Kazimierza.

To były niezapomniane dwa dni. Intensywne warsztaty zdecydowanie były najlepszymi, w jakich dotychczas mieliśmy okazję uczestniczyć. Uczyliśmy się planować długofalową strategię rozwoju organizacji; zdobytą wiedzę i doświadczenie zamierzamy spożytkować, aby łatwiej było rozwijać się w pożądanym kierunku.

Lecz nie tylko praca - drugim ważnym elementem wyjazdu była integracja z innymi organizacjami pozarządowymi Lubelszczyzny. Tutaj nie będziemy się szczególnie rozpisywać, jednak proszę nam wierzyć na słowo, że integracja była niesłychanie owocna ;) Szczególne pozdrowienia należą się Fundacji Dar i Nadzieja z Lublina. Dzięki za "klawy" wieczór ;)poniedziałek, 14 grudnia 2009, liber.liber

Polecane wpisy

  • Gdzież jest twoje miejsce?

    "Gdzież jest miejsce dla ciebie w tym wieku zamętu, książko mądra, spokojna, stopie elementów pogodzonych na wieki spojrzeniem artysty?" Tak pisał w swoim wiers

  • Więcej nas

    I znowu jest nas więcej... Uścisk dłoni prezesa przypieczętował procedurę przyjęcia w nasze szeregi. Witamy nowego kolegę! Chcesz coś robić - dołącz do nas!

  • Wspaniała nowina!

    Jak już zostało wspomniane narodziła się ciekawa idea. Niosąca za sobą wiele rozmów, pomysłów oraz moc energii. Następnie nadszedł czas na robotę papierkową. Wy

Komentarze
Gość: Kiełb, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/15 21:06:17
Tak szczerze, to co mnie obchodzi wasza integracja - myślę, że nie tylko mnie. Lepiej napiszcie czego nowego się tam nauczyliście i jakie wnioski na przyszłość wyciągnęliście.
-
2009/12/16 09:42:27
Drogi komentatorze - o tym czego się nauczyliśmy i jakie wyciągnęliśmy wnioski jest wspomniane w drugim akapicie.Lecz jak zostało napisane- wyjazd miał charakter przede wszystkim integracyjny.
Blog z definicji nie jest oficjalną stroną internetową, ale ma charakter subiektywnego pamiętnika i jako taki - nie jest prowadzony dla jakiejś konkretnej grupy docelowej, ale przede wszystkim dla nas. Dlatego piszemy o tym, co obchodzi przede wszystkim nas.
pozdrawiamy
-
Gość: Kiełb, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2009/12/16 22:40:02
Przecież nawet niczego nieświadomy obserwator dostrzeże, że dla Nas zorganizowaliście tylko Przegląd Filmowy, a sami raczycie się koncertami w pubie No Name.
-
Gość: Paueuek, *.opera-mini.net
2009/12/17 16:01:44
A dla kogo wystawa fotografii? Dla kogo pokaz bajek, wystawa na bramie przedszkola, wieczór z poezją, bieg charytatywny itd...?
Prosto krytykować z miękkiego, ciepłego fotelika bo w necie jest się anonimowym... Trzeba zdać sobię sprawę z tego że działamy absolutnie bez kasy... Koncerty są finansowane np z biletów a reszta z naszych składek więc jeśli leży Ci na sercu żeby coś zrobić dla "WAS" to rusz dupę a raczej głowę, napisz jakie masz pomysły i zróbmy to razem! Wszystko można jeśli się chce.
Ważne żeby nie być buntownikiem tylko przed monitorem. Wtedy jest się tylko krzykaczem niewartym uwagi.
-
Gość: Mr. X, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/01/02 16:47:09
Nie zrozumcie źle Bychawiaków. Sam może i nie należę do żadnych fundacji, ale tak jak powiedział ktoś wcześniej każdy gołym okiem widzi co chce. Wystarczy popatrzeć na koncerty, nie są dla wszystkich, ja osobiście nie lubię tego typu muzyki itp. tak jak 90% Bychawy. Taka prawda i nie ma co się stresować na komentarze. Chcecie aby były mówić o pomysłach, u nas w mieście są ograniczone możliwości. Jeśli już robicie np. coś dla dzieci, nawet możecie popytać na forach LBN ściągnąć np. klub ścigaczy, aut sportowych. Plac nawet ten na którym teraz jest targowica, to wam by dało 70% społeczności co by na to przyszli.


Pozdrawiam Mr.X z Show and Shine
-
Gość: , *.chello.pl
2010/01/12 00:02:51
a skąd wiedzieć czy Liber Liber nie ma w planach takich inicjatyw? poczekajmy, zobaczymy ("nie od razu..., coś tam, zbudowano")